MELLINA

MELLINA

Marcin MELLER

Talk show jakiego jeszcze nie było! „Do „Melliny” chcę ściągać gości, których jestem ciekaw i których chcę poprosić o trochę inne historie niż zwykle opowiadają, albo o takie, których jeszcze nie opowiedzieli. To będą ludzie szeroko rozumianej kultury, szołbiznesu, nauki, tacy, których dobrze znam i ci, których dzięki słuchaczom Eski ROCK będę mógł poznać. Tak naprawdę narzucam sobie jedno ograniczenie: bez polityki. Jest jej wszędzie pełno, a „Mellina” ma być wytchnieniem od niej dla słuchaczy i dla mnie. A po za tym hej przygodo!”

Categorias: Cultura y Sociedad

Escuchar el último episodio:

Gościem najnowszej Melliny jest Rafał Księżyk – dziennikarz, krytyk muzyczny, były redaktor naczelny miesięcznika Playboy. Człowiek, który o polskich muzykach może wiedzieć więcej niż oni sami. Dziennikarz w rozmowie z Marcinem Meller mówi m.in. o śląskiej scenie rocka, o której wciąż mało wiadomo. Odkrywa tajemnice polskich muzyków, ale też opisuje jak bardzo był zdziwiony Muniek Staszczyk zapytany przez młodych muzyków ile płaci za próbę:

"za moich czasów to z chłopakami się spotykaliśmy i czasami graliśmy próbę przez całą noc jak była werwa. A tu się okazuje, że przychodzą muzycy i pytają ile za godzinę próby?"

Księżyk ujawnia też co stało za pracoholizmem Kazika

Episodios anteriores

 • 68 - Brylewski żył w biedzie. Kazik ogarnął ZAiKS. Muniek był zaskoczony wydatkami. Księżyk o tajemnicach polskiego rocka. MELLINA - Meller 
  Fri, 19 Apr 2024
 • 67 - Krzysztof Jaryczewski - najlepsze rzeczy tworzyłem kiedy cierpiałem. MELLINA - Meller 
  Fri, 12 Apr 2024
 • 66 - Paweł Domagała: czy śpiewak operowy może być debilem? MELLINA - Meller 
  Fri, 05 Apr 2024
 • 65 - Sara James: kolor skóry, to jak się ubieramy nie definiuje człowieka. MELLINA - Meller 
  Fri, 29 Mar 2024
 • 64 - ENEJ - czasami w garderobie czuć kiełbasą. MELLINA - Meller 
  Fri, 22 Mar 2024
Mostrar más episodios

Más podcasts cultura y sociedad chilenos

Más podcasts cultura y sociedad internacionales

Filtrar podcasts por categoría